The Little Cake Shop WebstoreWebshop voor taartdecoratie artikelen en om cake pops, cupcakes, koekjes en taarten te bestellen online. Betaalbaar! Alles van het nieuwste, beste, lekkerste en mooiste. Eigen import uit Amerika en Engeland. Bijna in eigen taartenwinkel getest en gekeurd.http://www.tlcs.nlMijnWebwinkel RSS 2.0 Feed v1.0NJC Cutters en Stencilshttp://www.tlcs.nl/c-2394004/njc-cutters-en-stencils/Plunger cuttershttp://www.tlcs.nl/c-2369994/plunger-cutters/Dummy's Rond 7 cm hooghttp://www.tlcs.nl/c-2366986/dummy-s-rond-7-cm-hoog/Funcakes assortimenthttp://www.tlcs.nl/c-2337308/funcakes-assortiment/Pirikos Extreme Armatureshttp://www.tlcs.nl/c-2309075/pirikos-extreme-armatures/Lekkers!http://www.tlcs.nl/c-2307538/lekkers/Huis gemaakt:- Koekjes- Marsepeinen figuurtjes- Bonbons- LolliesLevertijd 2-3 werkdagenSweet Lace Expresshttp://www.tlcs.nl/c-2281022/sweet-lace-express/ACTIEShttp://www.tlcs.nl/c-2200208/acties/Marvelous Moldshttp://www.tlcs.nl/c-2183829/marvelous-molds/Onlays and impression mats. Perfect Pastehttp://www.tlcs.nl/c-2133456/perfect-paste/Lace mouldshttp://www.tlcs.nl/c-2133455/lace-moulds/ANNELIES VAN TESSELhttp://www.tlcs.nl/c-2133452/annelies-van-tessel/FPC Mouldshttp://www.tlcs.nl/c-2063622/fpc-moulds/Kristina Rado Royal Icinghttp://www.tlcs.nl/c-2054620/kristina-rado-royal-icing/Meri white (David Cakes' brand)http://www.tlcs.nl/c-2006050/meri-white-david-cakes-039-brand/Watch David make Royal Icing with Meri White!In-Househttp://www.tlcs.nl/c-1951749/in-house/Natalia da Silvahttp://www.tlcs.nl/c-1951744/natalia-da-silva/David Cakeshttp://www.tlcs.nl/c-1944316/david-cakes/DVD's and Tutorialshttp://www.tlcs.nl/c-1908127/dvd-039-s-and-tutorials/Extracts and flavoringshttp://www.tlcs.nl/c-1895086/extracts-and-flavorings/Edible Lace / Eetbare kanthttp://www.tlcs.nl/c-1889752/edible-lace-eetbare-kant/For use with Sugarveil, chocolate and fondant icingCupcake size and cake size.TAART EN TRENDS VOORVERKOOPhttp://www.tlcs.nl/c-1784519/taart-en-trends-voorverkoop/Kunnen alleen met andere bestelde artikelen verstuurd worden.Food coloring and additiveshttp://www.tlcs.nl/c-1779045/food-coloring-and-additives/Colored fondanthttp://www.tlcs.nl/c-1779036/colored-fondant/Toolshttp://www.tlcs.nl/c-1779032/tools/Sugar and Modelling Pastehttp://www.tlcs.nl/c-1779028/sugar-and-modelling-paste/Her own recipeMolly's Productshttp://www.tlcs.nl/c-1779022/molly-039-s-products/Line of products developed by Molly from I Pasticci di MollyChocolate moldshttp://www.tlcs.nl/c-1771027/chocolate-molds/i Pasticci di Mollyhttp://www.tlcs.nl/c-1751252/i-pasticci-di-molly/Smakenhttp://www.tlcs.nl/c-1561637/smaken/Cute Cupcake Accessorieshttp://www.tlcs.nl/c-1536111/cute-cupcake-accessories/Lace Mouldshttp://www.tlcs.nl/c-1532986/lace-moulds/Sugar and Chocolate Making Toolshttp://www.tlcs.nl/c-1506091/sugar-and-chocolate-making-tools/Gereedschap voor verwerken suiker en chocoladeSweet table/cadeau dozen en setshttp://www.tlcs.nl/c-1506044/sweet-table-cadeau-dozen-en-sets/Kaysie Lackey Classeshttp://www.tlcs.nl/c-1429824/kaysie-lackey-classes/"The People’s Cake is in Seattle, Washington, in the Queen Anne neighborhood. Kaysie Lackey, whose award-winning cakes have garnered regional and national recognition for their artistry and originality, is the founder and chef at The People`s Cake. Kaysie has a background in the arts, including a Bachelor’s Degree in Fine Arts from Belmont University. She combines art and fashion to create original and over-the-top designs for her clients and competitions. Her awards include: 2011 Food Network Challenge: Smurf Cakes - Winner 2011 Food Network Challenge: Hop Cakes - Second Place 2010 Food Network Challenge: Paranormal Cakes - Winner 2010 Food Network Challenge: Extreme Villain Cakes - Winner 2010 Washington State Sugar Art Show – Best in Show Best Use of Color 2009 Topsy Turvy Cake Contest hosted by Cake Central 2009 Top 15 Grand National Wedding Cake Competition 2008 Top 20 Grand National Wedding Cake Competition Kaysie’s work has been featured on Food Network Challenge, NBC 5 New Day Northwest, KOMO 4 News at 4, and in Modern Wedding Cakes, Cake Central Magazine, American Cake Decorating, and cakewrecks.com’s Sunday Sweets.WORKSHOPS en CURSUSSENhttp://www.tlcs.nl/c-1429815/workshops-en-cursussen/Cupcake, Biscuit, Cake en Koekjes Mixhttp://www.tlcs.nl/c-1388056/cupcake-biscuit-cake-en-koekjes-mix/Feathers, Ribbons, Blinghttp://www.tlcs.nl/c-1386854/feathers-ribbons-bling/Cake Tins (Bakvormen)http://www.tlcs.nl/c-1376556/cake-tins-bakvormen/Edible Printshttp://www.tlcs.nl/c-1363191/edible-prints/Icing, Vullingen en Toppingshttp://www.tlcs.nl/c-1362748/icing-vullingen-en-toppings/Cake Mixeshttp://www.tlcs.nl/c-1362739/cake-mixes/CMC and Criscohttp://www.tlcs.nl/c-1361952/cmc-and-crisco/Cake and Cupcake Boxeshttp://www.tlcs.nl/c-1361552/cake-and-cupcake-boxes/Sprinkleshttp://www.tlcs.nl/c-1359692/sprinkles/CAKE POP SUPPLIEShttp://www.tlcs.nl/c-1359623/cake-pop-supplies/Alles voor cake pops - eigen import direct uit Amerika, dus veel in NL niet te verkrijgen - behalve bij ons!Algemene Voorwaardenhttp://www.tlcs.nl/c-1358284/algemene-voorwaarden/Dummy's - Speciale vormenhttp://www.tlcs.nl/c-1358102/dummy-s-speciale-vormen/Dummy's vierkant 10 cm hooghttp://www.tlcs.nl/c-1358096/dummy-s-vierkant-10-cm-hoog/Dummy's bloem 7 cm hooghttp://www.tlcs.nl/c-1358095/dummy-s-bloem-7-cm-hoog/Dummy's Rond 10 cm hooghttp://www.tlcs.nl/c-1358094/dummy-s-rond-10-cm-hoog/Wafer decorations (Ouwel)http://www.tlcs.nl/c-1357618/wafer-decorations-ouwel/Turntableshttp://www.tlcs.nl/c-1357358/turntables/Floral Wirehttp://www.tlcs.nl/c-1357325/floral-wire/Gum, Mexican and Flower Pastehttp://www.tlcs.nl/c-1355195/gum-mexican-and-flower-paste/Cardshttp://www.tlcs.nl/c-1355132/cards/Other Cuttershttp://www.tlcs.nl/c-1354501/other-cutters/Flower and leaf cutters and veinershttp://www.tlcs.nl/c-1354498/flower-and-leaf-cutters-and-veiners/Cookie cuttershttp://www.tlcs.nl/c-1354496/cookie-cutters/Beginners` setshttp://www.tlcs.nl/c-1354190/beginners-sets/Handy accessorieshttp://www.tlcs.nl/c-1354189/handy-accessories/Machines (aparatuur)http://www.tlcs.nl/c-1354184/machines-aparatuur/Fondant and Marzipanhttp://www.tlcs.nl/c-1354181/fondant-and-marzipan/Lollypop sticks and cello bagshttp://www.tlcs.nl/c-1354003/lollypop-sticks-and-cello-bags/Brusheshttp://www.tlcs.nl/c-1354002/brushes/Dusts, Glitter and Sprayshttp://www.tlcs.nl/c-1354001/dusts-glitter-and-sprays/Icing Bags, Tips, etc.http://www.tlcs.nl/c-1353999/icing-bags-tips-etc/Kleurstoffen, airbrushkleuren en stiftenhttp://www.tlcs.nl/c-1353995/kleurstoffen-airbrushkleuren-en-stiften/Paletmessen en taartzagenhttp://www.tlcs.nl/c-1353992/paletmessen-en-taartzagen/Ribbon Cuttershttp://www.tlcs.nl/c-1353988/ribbon-cutters/Texture Mats, Embossers and Rollershttp://www.tlcs.nl/c-1353985/texture-mats-embossers-and-rollers/Sugarcraft toolshttp://www.tlcs.nl/c-1353960/sugarcraft-tools/Modelling tools, flower pads, droog vormen, etc.Standshttp://www.tlcs.nl/c-1353955/stands/Standaards voor taarten, cupcakes of cake popsSugar Decorations/Diamondshttp://www.tlcs.nl/c-1353952/sugar-decorations-diamonds/Rollers and smoothershttp://www.tlcs.nl/c-1353947/rollers-and-smoothers/Chocolatehttp://www.tlcs.nl/c-1353940/chocolate/Candy and confectioneryhttp://www.tlcs.nl/c-1353931/candy-and-confectionery/Sprinkleshttp://www.tlcs.nl/c-1353930/sprinkles/Bakbenodigdhedenhttp://www.tlcs.nl/c-1353925/bakbenodigdheden/Foodhttp://www.tlcs.nl/c-1353923/food/Cupcake Setshttp://www.tlcs.nl/c-1353863/cupcake-sets/Cupcake Wrappers and Pixhttp://www.tlcs.nl/c-1353861/cupcake-wrappers-and-pix/Cupcake Papiertjeshttp://www.tlcs.nl/c-1353856/cupcake-papiertjes/Lettershttp://www.tlcs.nl/c-1353854/letters/Dummy'shttp://www.tlcs.nl/c-1353851/dummy-s/Boardshttp://www.tlcs.nl/c-1353840/boards/Drumshttp://www.tlcs.nl/c-1353839/drums/Mouldshttp://www.tlcs.nl/c-1353835/moulds/Cuttershttp://www.tlcs.nl/c-1353831/cutters/Bookshttp://www.tlcs.nl/c-1345604/books/Welcome to TLCS!http://www.tlcs.nl/We can now ship throughout EuropePayment via Paypal, Bank transfer, SofortBanking / DIRECTebanking Bancontact / Mister CashVoor 12.00 besteld op dinsdag, woensdag, donderdag, volgende dag in huis. Vrijdag, zaterdag, zondag en maandag besteld woensdag in huis.BRIEVENBUS VERZENDING mogelijk. Voer kortingscode BRIEVENBUS in. (Past het niet door de brievenbus, kan uw bestelling vertraging oplopen en zullen de extra kosten in rekening worden gebracht). Voor vragen neem gerust contact op.Nu voordeliger verzendtarieven: Binnen Nederland €5,50 tot15 kilo en €20,50 tot 50 kiloBelgie: €,60 tot 31,5 kilo, €22,- tot 50 kiloDominique Ballard and The Little Cake Shop teamSpuisteeg 5, 1211 EH in Hilversuminfo@thelittlecakeshop.nlwww.thelittlecakeshop.nl0031-(0)6 42577012Non-Foodhttp://www.tlcs.nl/c-1316999/non-food/Plaats hier uw product info.Contacthttp://www.tlcs.nl/c-1316998/contact/Plaats hier uw contact gegevens.